11. kolo TELH: Plzeň otočila zápas proti Boleslavi, Pardubice dále ve vedení

Hokejisté Plzně a Litvínova otočili utkání, pardubický brankář Will neinkasoval poprvé v sezoně branku.

Plzeň otočila zápas proti Boleslavi

• Plzeň otočila zápas proti Boleslavi

KOMETA BRNO – VÍTKOVICE 3:5

Dvě branky Dominika Lakatoše a tři kanadské body Stuarta Percyho rozhodly o vítězství Vítkovic. Vítkovice se posunuly v tabulce na deváté místo, jen jeden bod za Kometou.

KARLOVY VARY – PARDUBICE 0:3

Dynamo je nezastavitelné. Pardubice si ze západu Čech odvezly tři body a v sezoně ještě nevyšly bodově naprázdno. Zaslouženě tak vedou extraligovou tabulku. Gólman Will si připsal první čisté konto.

MLADÁ BOLESLAV – PLZEŇ 3:4

Duel trápících se týmů vyzněl lépe pro Plzeň. Mladá Boleslav sice vyhrávala už 3:0, ale Indiáni dokázali vyrovnat na 3:3. Dvě minuty před konečným hvizdem rozhodl o cenném vítězství Zámorský. Mladá Boleslav vystřídala na posledním místě tabulky svého přemožitele.

SPARTA – MOUNTFIELD HK 3:1

Pražané dokázali využít během třetí třetiny dvě přesilové hry a porazili Mountfield 3:1. Sparta dokázala vyhrát i bez potrestaných hráčů Mikliše a Irvinga.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – TŘINEC 1:2 SN

Zápas na jihu Čech musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Ty rozhodl v osmé sérii Martin Růžička, který nejen že skóroval při nájezdech, ale vstřelil i branku ze hry.

LITVÍNOV – KLADNO 5:4 P

Hokejisté Litvínova vyhráli už podesáté v řadě. Proti Kladnu sice museli zápas otáčet z 2:4 na 5:4, ale výhru vybojovali v prodloužení. O vítězné dva body se postaral Ondřej Kaše.